Průmyslová vrata


SEKČNÍ VRATA

ISO 40

ISO 40mm je jeden z nejpopulárnějších produktů firmy Alpha Deuren. Moderní design mikroprofilovaných panelů, které tepelně izolují a odhlučňují. Různé druhy vestavěných oken o různých výškách, šířkách a barvách vytvářejí široké spektrum jen pro vrata ISO 40mm.

ISO 60

ISO 60mm jsou vrata s nadstandardními izolačními a těsnícími vlastnostmi. Nejvíce využívaná varianta, když je potřeba kvalitně izolovat venkovní a vnitřní prostředí. Jestli potřebujete oddělit váš sklad nebo halu od venkovního prostředí, tak je ISO 60mm přesně pro vás. Mikroprofilované panely zajišťují dobré odhlučnění a tepelnou izolaci v každých podmínkách.

ISO 80

Sekční vrata ISO 80mm se vyznačují výbornými izolačními a těsnícími vlastnostmi. Hodí se tedy především pro oddělení teplotně rozdílných prostor. Chcete-li udržet ve Vaší skladové nebo produkční hale stálou teplotu, nebudete volby vrat ISO 80 mm litovat. Oceloplechové panely s mikroprofilem vykazují výjimečné schopnosti zvukotěsnosti, tepelné izolace a odolnosti vůči povětrnostním vlivům.


ROLOVACÍ VRATA

RPU 20-95

RPU 20-95 jsou dvoustěnná, tepelně izolovaná rolovací vrata s velmi nízkou hmotností. Lamely ve standardním provedení s pozinkovanou úpravou a transparentní ochranným lakem se zvýšenou pevností, jsou srovnatelné svou hmotností hliníkovému profilu 1.100 D. Dekorativní vroubkované lamely ve tvaru mikroprofilu, uvnitř mírně zaoblené, zaručují příjemně tiché jízdní vlastností celých vrat. Vrata jsou dostupná ve všech RAL brvách dle výběru nebo ve standardních barvách RAL 3000, 5010, 6009, 7005, 7016, 7044, 8014, 9002, 9006, 9007 a 9016. Průmyslová rolovací vrata jsou díky své hmotnosti a malým nábalem ideálním řešením do prostor, kde není mnoho místa v nadpraží.

ISO - SL

Díky svému lehce vyklenutému vnitřnímu povrchu z PVC se tento profil vyznačuje dobrými pohybovými vlastnostmi. Inovační podélné výztuhy z poddajného PVC na vnitřním povrchu lamely způsobují další významnou redukci hlučnosti dokonce i při maximální rychlosti otvírání vrat (max. = 1,7 m/sec).

Vnitřní povrch z PVC zasahující až do zámku přerušuje tepelný most mezi vnitřní a vnější stranou pancíře čímž výrazně snižuje prostupnost tepla.

Rolovací vrata s lamelou ISO-SL jsou vhodná především pro realizace, při kterých je kladen důraz hlavně na rychlost otevírání, nízkou úroveň hluku a dobrou tepelnou izolaci.

AL 80

Rolovací vrata 80 mm se skládají z horizontálních lamel, které mají plášť s polyuretanovou náplní (PUR) a z vnější strany hliník. 


RYCHLOBĚŽNÁ VRATA

PRIME

Rychloběžná fóliová vrata Prime. Prime jsou elektricky ovládaná rychloběžná rolovací vrata pro vnitřní prostory, nabízející skvělý poměr ceny a výkonu. Byla vyvivunta pro omezení prodyšnosti, oddělení teplotně rozdílných prostor a tím šetřila energii v obchodních, průmyslových i veřejných budovách. 

STRONG

Strong jsou rychloběžná rolovací vrata vhodná pro větší otvory s vyšší intenzitou provozu, vytvořená pro dlouhodobý bezporuchový provoz. Vrata mají robustní vzhled a jejich konfigurace zaručuje omezení prodyšnosti, oddělení teplotně rozdílných prostor a tím šetření energií v obchodních, průmyslových i veřejných budovách. 

BASIC XL

Alpha Basic XL byl speciálně vyvinut pro velké vnitřní otvory do 36 m². 

HEAVY

Široké boční sloupky v kombinaci se sofistikovaným napínacím systémem významně přispívají k vynikající stabilitě.Katalog ke stažení zde