Římské rolety

Díky svému designu se římské rolety hodí do tradičního i moderního interiéru. Do kuchyně i ložnice. Římské rolety jsou řešení i pro šikmá okna a lze s nimi také zastínit i okno střešní


Máte opravdu velká okna a přesto byste chtěli rolety? S římskými roletami je to možné. Vysoká kvalita je zaručena i pro extrémně velké rozměry. I velké rozměry lze ovládat manuálně stejně snadno, jako rozměry menší.

Naše látky pro římské rolety jsou široce kombinovatelné s každým druhem interiéru. Díky dlouhodobému vývoji Vám nabízíme kolekci látek, která dokáže uspokojit každý nárok na nový interiér. Od funkčního zatemnění běžných prostor až po vysoce elegantní a exkluzivní interiéry.

V kombinaci se závěsy tvoří římské rolety zajímavý prvek interiéru. Anebo, proč nekombinovat dvě římské rolety? Kombinace zatemňující a transparentní záclonové římské rolety má dvojí účinek. Během dne můžete regulovat světlo a jste chráněni proti pohledům zvenčí. Večer a v noci vytvářejí zatemňující římské rolety tu správnou atmosféru a perfektně chrání Vaše soukromí.

Špičková kvalita šití a smysl pro nejmenší detaily za použití nejnovějších výrobních metod. Římské rolety jsou vrchol v látkovém stínění pro Váš domov. Námi prodávané římské rolety splňují nejvyšší standardy kvality.


VÝHODY MODERNÍCH ŘÍMSKÝCH ROLET

  • Špičková kvalita zpracování, bohaté dekorování, smysl pro ten nejmenší detail
  • Bohatá paleta barev, od decentních po syté a plné
  • Jedinečné spojení krásy a elegance v pečlivě vybíraných tkaninách
  • Široká nabídka zpracování i materiálů pro každý styl i rozpočet

VARIANTY ŘÍMSKÝCH ROLET

Máme pro vás širokou škálu modelů římských rolet. Níže jsou zobrazeny pouze základní modely, kompletní přehled možností najdete v našich katalozích při osobní návštěvě.

Římská roleta s výztužemi

Pokud máte rádi moderní vzhled, jsou římské rolety s výztuhami ideální řešení. Výztuhy jsou vloženy v tunýlcích vytvořených přehybem látky v zadní či přední části římské rolety. Horizontální orientace výztuh vytváří prostorný a moderní styl.

Římská roleta bez výztuží

Římské rolety bez výztuže naopak vytvářejí více romantický a jemnější vzhled. Římská roleta má hravý vzhled, který je zvláště účinný v kombinaci s jemnou tkaninou. Je ideální pro ty, kteří chtějí vytvořit ležérní styl interiéru.

LÁTKY PRO ŘÍMSKÉ ROLETY

Kolekce látek pro římské rolety je rozsáhlá a zahrnuje více než 700 látek. Možnosti jsou nekonečné. Látky pro římské rolety můžete vybírat od všestranných neutrálních po módní tóny. Všechny materiály jsou testovány, aby byla zajištěna jejich vhodnost právě pro římské rolety. Krásné jednobarevné tkaniny i exkluzivní vzory. Mnoho struktur látek včetně látek záclonových.