Rolovací vrata


LAMELA 52, 55, 77 mm

VRATA GUARD

Váš vlastní osobní strážce pro speciální úkoly. Trvanlivá, bezporuchová a vytvořená s využitím nejnovějších technologií. Díky rolovacím vratům GUARD můžete mít jistotu, že to, co je pro Vás nejdůležitější, bude chráněno výjimečnou péčí.

POKROČILÁ KONSTRUKCE

To, čím se liší rolovací vrata od jiných vrat, je jejich konstrukce. Zabírají minimální prostor pod stropem, ale můžete je namontovat také venku. To znamená, že ušetříte místo na to, na potřebujete.

EXKLUZIVNÍ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY

Vrata GUARD jsou vybavena elektrickým pohonem, který umožňuje ovládání vrat pomocí dálkového ovládání - ze vzdálenosti až 200 metrů! Jsme si jisti, že to oceníte zejména během dešťů nebo krutého mrazu.

INTELIGENTNÍ VRATA

Představivost našich zákazníků nezná mezí, takže jim je nebudeme klást ani my. Vrata GUARD lze přizpůsobit libovolné velikosti otvoru, dokonce i mimořádně netypického. Chtěli byste, aby byl vjezd do Vaší garáže ukončen obloukem? Není to žádný problém.

TRVANLIVOST A SPOLEHLIVOST

Nákup brány je investice, která Vám má sloužit po mnoho let. Proto věnujeme tolik pozornosti materiálům, z nichž jsou naše produkty vyrobeny. Používáme odolný a korozivzdorný hliník, polyuretanovou pěnu a epoxidovou barvu odolnou proti poškrábání a UV záření. Vše pro to, aby Vaše vrata vydržela opakované zavírání a otevírání, extrémní teploty a nejtěžší povětrnostní podmínky. Každá naše vrata jsou navíc povrchově upravena vločkováním - znamená to, že jejich estetika je na nejvyšší úrovni!


VYBERTE SI SVOU BARVU

Navrhli jsme 15 barevných variant, z nichž si můžete vybrat tu, která bude dokonale ladit s barvou střešních tašek a plotu. Víme, jak je důležité, aby všechny vizuální prvky Vašeho domu vzájemně ladily, takže pokud nenajdete ideální barvu v základní paletě, můžete ji najít společně s námi pomocí palety RAL