Sekční garážová vrata

Sekční vrata se otevírají svisle nahoru a jsou úsporně uložena v prostoru pod stropem. Toto konstrukční řešení poskytuje maximum místa v garáži i před ní. Sekční garážová vrata, která lze zabudovat do každého garážového otvoru, nabízejí až o 14 cm větší průjezdnou šířku než například vrata výklopná. Díky trvale elastickému těsnění, odolnému vůči povětrnostním vlivům, jsou ze všech stran optimálně utěsněná.

Sekční vrata Hörmann jsou testována a certifikována podle náročných bezpečnostních požadavků stanovených evropskou normou 13241-1. Pokud si chcete ověřit, zda vaše stará vrata vyhovují aktuálním bezpečnostním normám EU, lze to udělat pomocí bezpečnostního kontrolního seznamu.

VYBERTE VHODNÝ TYP SEKČNÍCH VRAT

Můžete si vybrat mezi jednostěnnými vraty LTE, ideálními pro volně stojící garáže, které nepotřebují žádnou tepelnou izolaci, a dvoustěnnými vraty LPU s tepelnou izolací, které navíc nabízejí větší stabilitu a klidný chod. Pokud ve vašem domě dominuje dřevo, tak zvláště dobře vyniknou sekční vrata Hörmann s výplní z masivního dřeva typu LTH. 


PŘEHLED MOTIVŮ OCELOVÝCH SEKČNÍCH VRAT


PŘEHLED MOTIVŮ SEKČNÍCH VRAT Z MASIVNÍHO DŘEVAOBRAZOVÁ GALERIE 


KATALOG