Domací automatizace

Domácí automatizace se stává čím dál více žádanější. Dokonalé modulární řešení od Somfy zaručí chytrou, úspornou a bezpečnou domácnost ovládanou odkudkoliv. Všechny produkty a služby lze tak pohodlně řídit pomocí telefonu či automatizačního scénáře.

Tahoma Switch

S podporou technologie io-homecontrol, která vám podá zpětnou vazbu o stavu produktu vždy zjistíte, v jakých polohách nebo stavech se Vaše zařízení aktuálně nacházejí (např. žaluzie jsou vytažené, vrata jsou zavřená). Řídící jednotka TaHoma nabízí spousty možností v oblastech automatizace domácnosti, které si hned oblíbíte (např. automatické ovládání stínění v závislosti na intenzitě slunečního svitu či teploty).

SOMFY ONE

Velmi intuitivní a komfortně přístupný zabezpečovací systém. V rámci Somfy protect jste schopni ochránit svůj domov za pomocí interierových a exterierových kamer, čidel či poplašných sirén. Somfy protect nabízí spousty možností v oblasti obrazového i zvukového záznamu.

SOMFY DOOR KEEPER

V případě že už Vás nebaví stále myslet na klíče, Somfy dorlock je ideálním řešením jak otevřít své vstupní dveře pomoci mobilního telefonu, numerickou klávesnicí, přístupovou kartou či kontaktním čipem. Se Somfy Doorlock můžete udělovat přístupy i jednorázové vstupy do domácností kdykoliv a odkudkoliv.

SOMFY Ruční ovládače

Veškeré příslušenství Somfy lze pohodlně ovládat ručními dálkovými ovladači různých provedení a designů.

Ostatní příslušenství SOMFY

Somfy nabízí i mnohá řešení pro ovládání světel, spotřebičů, chytrých zásuvek a mnoho dalšího.

Protokoly Třetích stran

V rámci neustálého rozšiřování působnosti Somfy na světovém trhu lze řídící systémy propojovat i s ostatními certifikovanými výrobci jiných produktů.

Kontaktní Formulář

Většinu produktů máme vystavenou na naší vzorkové prodejně, kde je možno si vše vyzkoušet a také prohlédnout mnoho vzorníků daných produktů.