Screenové clony - rolety proti slunci

Screenové clony, zkráceně screeny (nebo screenové rolety, rolety proti slunci), jsou typem stínicí techniky, který se umísťuje na venkovní straně okna nebo prosklené stěny. Screenové rolety umožňují průhled ven, takže zůstáváte v kontaktu s okolím. Pomocí venkovní screenové rolety snadno a efektivně zastíníte okna či prosklené plochy malých i velkých formátů. Venkovní screenové clony jsou vhodné pro všechny typy obytných, občanských a administrativních budov, ale i k zastínění zimních zahrad, teras, altánů, zahradních       domů apod. 


ZIPSCREEN

Screenová roleta Zipscreen, známá také jako Lockscreen, svým technickým propracováním dotváří moderní vzhled rodinných domků i administrativních budov. 

Díky uchycení tkaniny ve vodící liště zvyšuje odolnost rolety vůči větru. V případě použití blackoutové tkaniny zajistí úplné zatemnění místnosti. 

VÝHODY

V uzavřené poloze zipscreen zajistí dokonalou ochranu proti hmyzu. 

Zipscreen dokáže v kombinaci s nepropustnou látkou zajistit úplné zatemnění místnosti. 

Díky použití kvalitních komponentů a materiálů při výrobě je dosaženo vysoké odolnosti vůči silnému větru.  


ZIPSCREEN

V této variantě je tkanina uchycená, napnutá a vedená ve speciálních vodících lištách. Díky tomu je screen extrémně stabilní a vysoce odolný proti silnému větru. Tento typ screenových clon umožňuje realizaci velkých rozměrů.
V uzavřené pozici slouží také jako ochrana proti hmyzu. Tento typ screenu je také nazýván Zipscreen nebo Fixscreen. 

Cena screenových rolet

Cena screenů je kalkulována individuálně. Cena je závislá na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému rolety. Cenu Vám na požádání rádi sdělí naši proškolení obchodní partneři.

Možnosti ovládání

Ovládání předokenních a screenových rolet pomocí elektrického pohonu zajišťuje nejvyšší míru pohodlí bez námahy spojené s manuální obsluhou.

Barevná provedení

Rám screenové rolety tvoří box, vodící lišty a koncová lamela. Ve standardní nabídce dodáváme rám rolety v několika základních barevných provedeních


NÁHLEDY NAŠCH PROJEKTŮ